nabídněte si
Ochutnávka článků z aktuálního čísla

Cholesterol – úpravy jídelníčku
Při nadměrném příjmu tuků, zejména živočišných, dochází ke zvýšení hladiny cholesterolu v krvi a jeho ukládání do stěn cév ve formě aterosklerotických plátů. Velké riziko představuje „vysoký cholesterol“ hlavně pro infarkt myokardu, ucpávání cév vedoucí k mrtvici, nedokrevnost dolních končetin, zánět slinivky břišní a jiná břišní onemocnění.


Méně očekávané projevy redukčních diet
Nejen jarní sezona přivádí do lékáren zákazníky pro radu jak snížit váhu, jak zhubnout. V České republice trpí přibližně 58% dospělé populace nadváhou nebo obezitou. S nadbytečnými kilogramy se tedy potýká každý druhý. Důvody mohou být jak estetické, tak zdravotní.


Skryté pravdy v prenatální výživě
Praha, 21. 2. 2012 – Nové poznatky v oblasti prenatální výživy poukázaly na naléhavou potřebu zvýšení informovanosti žen o důležitosti příjmu kyseliny listové a DHA v těhotenství, ale i v průběhu jeho plánování či v období kojení. Nad touto problematikou se sešli v rámci odborného panelu specialisté z oblasti gynekologie a prenatální výživy. V rámci svých příspěvků se zabývali tím, jakými kroky mohou ženy v současné době přispět k přirozenému průběhu svého těhotenství.


Novinky ze společnosti TEAM 4 YOU® s.r.o.Redakční část - PDF.
Obchodní část - PDF.

Maličkosti pro krásu
Kulinářské umění