NOVÁ VIP SOUTĚŽ S TEAM 4 YOU®

Vážené dámy, vážení pánové,

redakce magazínu Zenia Vám opět přináší velmi lákavou soutěž. Hlavními cenami jsou tentokrát nevšední zážitky z jižní Moravy.

Poděkování za organizaci celé soutěže patří společnosti TEAM 4 YOU® s.r.o., která pro Vás tuto soutěž připravila při příležitosti svého 5-ti letého výročí vzniku a vedoucí pozice v oblasti outsourcingu na českém farmaceutickém trhu.

"Když jsme hledali inspiraci pro myšlenku - zaměření soutěže, ve spojitosti s naší společností nás jednoznačně napadla jižní Morava. Proč? Jelikož právě pětiletá historie společnosti velmi věrně kopíruje životní dráhu vína, pro které je u nás specifická právě tato moravská oblast. Stejně jako se z mladého vína zráním stává víno mnohem kvalitnější a pestřejší, tak i naše společnost TEAM 4 YOU® s.r.o. od doby svého založení udělala velký krok v kvalitě poskytovaných služeb a stabilitě na farmaceutickém trhu. Děkujeme tímto vám všem, kteří nám pomáháte, stylově řečeno "vyšlechtit ten nejbohatší bouquet" a věříme, že sladké plody naší společné práce si budeme také společně vychutnávat po malých doušcích nejen při každodenním kontaktu v lékárně, ale i například při neformálním setkání na odborných seminářích a konferencích."

Ing. Ondřej Špiřík
Marketingový ředitel TEAM 4 YOU®


Podrobná pravidla soutěže zde.NOVÁ VIP SOUTĚŽ S TEAM 4 YOU®Redakční část - PDF.
Obchodní část - PDF.

Maličkosti pro krásu
Kulinářské umění